Od 25. ledna 2013 vaříme !!! :)

Od  25. ledna 2013 vaříme !!! :)25.1.2013 otvíráme restauraci BOWLING RESTAURANT. Příjďte si pochutnat do naší nově otevřené restaurace. Vaříme denně, neděle až čtvrtek od 11:00 do 22:00 hod., v pátek a sobotu do 23:00 hod.

Kromě jídel z jídelního lístku si pro vás každý měsíc přichystáme novou "akční" kuchyni - v únoru jsou to speciality ze zvěřiny. Samozřejmě nechybí polední obědové menu, kde nabízíme výběr ze tří jídel.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Obědové menu aktualizujeme každý týden a naleznete ho na našich stránkách.

Pokud vám chutnalo v Althanském paláci, pak jistě uvítáte, že zde bude vařit tým kuchařů právě z této restaurace. V jídelním lístku tedy nebude chybět ani oblíbený steak na horkém kameni a jiné speciality ...

Nově otevřená kuchyň je svou velikostí a vybavením přizpůsobena pro zajištění veškerých cateringových služeb a to nejen ve Znojmě. Do portfolia chystáme i rozvoz minutkových jídel a rozmanitých specialit jak firmám, tak i soukromým osobám.

V areálu Bowlingu sport baru se nachází prostorné parkoviště pro naše hosty - vjezd na parkoviště je mezi Bowling sport barem a Pivnicí Na stadionu, mapku naleznete také v našich kontaktech.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Provoz v době koronaviru

Vážení hosté, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za Váš zájem o polední menu i v této nelehké době. Máme za sebou první týden omezeného provozu, kdy z důvodu zákazu vstupu do restaurace, vydáváme jídlo výhradně balené jen v menuboxech. Vzhledem k četným dotazům na možný rozvoz jídel, zavádíme od zítřka rozvoz poledního menu objednaného telefonicky od 8:00 do 10:30. Mimo výběru z poledního menu je možné objednávat i z omezeného jídelního lístku, který najdete na našem Facebooku nebo Instagramu. Provoz kuchyně je omezen na dobu od 10:30 do 14:00. Přejeme Vám dobrou chuť.

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku