Valentýnský turnaj párů

Valentýnský turnaj párů17.2.2013 pořádáme Valentýnský turnaj párů, "Turnaj zamilovaných":). Registrujte se co nejdříve, turnaj je omezen pro 16 párů !!! PS: Červený oděv vítán. :-D

Valentýnský turnaj dvojic, respektive párů proběhne v neděli 17.2.2013 od 17:00. Nechceme omezovat menšiny, účastnit se tedy mohou i páry se stejnou sexuální orientací. :)

Turnaj je vypsán pro 16 družstev, startovné činí 300,-/družstvo. Turnaj bude obsahovat dvě rozhozová kola a nasledně hrači postoupí do vyřazovacího "pavouka".

Registraci je možné provést přímo u obsluhy bowlingu, telefonicky na 608 200 999 nebo prostřednictvím e-mailu rezervace@bowling-znojmo.cz . Do rezervace prosím uveďte jména nebo přezdívky hráčů, kontaktní e-mail a telefon.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Provoz v době koronaviru

Vážení hosté, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za Váš zájem o polední menu i v této nelehké době. Máme za sebou první týden omezeného provozu, kdy z důvodu zákazu vstupu do restaurace, vydáváme jídlo výhradně balené jen v menuboxech. Vzhledem k četným dotazům na možný rozvoz jídel, zavádíme od zítřka rozvoz poledního menu objednaného telefonicky od 8:00 do 10:30. Mimo výběru z poledního menu je možné objednávat i z omezeného jídelního lístku, který najdete na našem Facebooku nebo Instagramu. Provoz kuchyně je omezen na dobu od 10:30 do 14:00. Přejeme Vám dobrou chuť.

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku