Turnaj Mistrovství města Znojma !!!

Turnaj Mistrovství města Znojma !!!Mistrovstvím města Znojma je oficiální turnaj jednotlivců pořádaný Regionální bowlingovou asociací Jižní Moravy. Turnaj se hraje ve dvou hracích dnech. Vice informací v příložených propozicích nebo v naší herně.

Naše bowlingová herna se stala součástí ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​oficiálního turnaje ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Mistrovství měst Brno, Mikulov a nově i Znojmo. Jedná se o turnaj jednotlivců, jehož vyvrcholením je turnaj vítězů městskych mistrovství. Jedná se turnaj, ve kterém jsou hráčí rozděleni výkonostně, tudíž jsou podmínky výrazně rovnocenné. Soutěží zvlášť ženy a muži, navíc jsou obě skupiny rozděleny dle průměrných náhozů. Každý hráč odehraje šest her (10. framových kol), které se mu budoupočítat do výsledku. Startovné se nehradí, hradí se pouze poplatek 50,-/hru, celkem tedy 300,- Kč.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku