Turnaj Mistrovství města Znojma !!!

Turnaj Mistrovství města Znojma !!!Mistrovstvím města Znojma je oficiální turnaj jednotlivců pořádaný Regionální bowlingovou asociací Jižní Moravy. Turnaj se hraje ve dvou hracích dnech. Vice informací v příložených propozicích nebo v naší herně.

Naše bowlingová herna se stala součástí ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​oficiálního turnaje ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Mistrovství měst Brno, Mikulov a nově i Znojmo. Jedná se o turnaj jednotlivců, jehož vyvrcholením je turnaj vítězů městskych mistrovství. Jedná se turnaj, ve kterém jsou hráčí rozděleni výkonostně, tudíž jsou podmínky výrazně rovnocenné. Soutěží zvlášť ženy a muži, navíc jsou obě skupiny rozděleny dle průměrných náhozů. Každý hráč odehraje šest her (10. framových kol), které se mu budoupočítat do výsledku. Startovné se nehradí, hradí se pouze poplatek 50,-/hru, celkem tedy 300,- Kč.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

VALENTÝNSKÉ MENU

VALENTÝNSKÉ MENUDen svatého Valentýna se blíží a s ním i naše speciální menu. Přijďte si pochutnat s vaší drahou polovičkou nebo prostě jen tak:)

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku